Spotkanie pomiędzy Chelsea i Tottenham na stadionie Stamford Bridge: końcowy wynik 2-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chelsea i Tottenham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-01-23 16:30 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Tottenham.

Gole strzelali: H. Ziyech 47' 1-0 C. Hudson-Odoi Thiago Silva 55' 2-0 M. Mount

Żółte kartki Chelsea: Thiago Silva 24' Jorginho 42'

Żółte kartki Tottenham: Japhet Tanganga 37'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Chelsea stawi czoła Plymouth, następne spotkania z drużynami Arsenal i Crystal Palace. Kolejno natomiast Tottenham podejmie Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Thiago Silva Japhet Tanganga systematycznie sprawiają własnym stałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Stale obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Chelsea i Tottenham i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stamford Bridge.