Aston Villa vs Tottenham, wynik spotkania - 0-4

Aston Villa vs Tottenham wynik 0-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Aston Villa a Tottenham wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Dnia 2022-04-09 16:30 na stadionie Villa Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Aston Villa a Tottenham.

Gole strzelali: Son Heung-Min 3' 0-1 D. Kulusevski 50' 0-2 H. Kane Son Heung-Min 66' 0-3 H. Kane Son Heung-Min 71' 0-4 D. Kulusevski

Żółte kartki Aston Villa: Danny Ings 21' Ashley Young 82'

Żółte kartki Tottenham: Pierre-Emile Højbjerg 29' Emerson Royal 74' Harry Kane 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Norwich i Burnley. Kolejno natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Leicester.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi potyczki w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze jak Danny Ings Pierre-Emile Højbjerg często gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Nieustannie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne bramki oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Aston Villa oraz Tottenham i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Villa Park.