Norwich - Tottenham, wynik meczu - 0-5

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich i Tottenham wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Dnia 2022-05-22 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Norwich a Tottenham.

Gole strzelali: D. Kulusevski 16' 0-1 R. Bentancur H. Kane 32' 0-2 R. Bentancur D. Kulusevski 64' 0-3 H. Kane Son Heung-Min 70' 0-4 Lucas Moura Son Heung-Min 75' 0-5

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 15' Mathias Normann 31' Tony Springett 74'

Żółte kartki Tottenham: Heung-min Son 85'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Norwich zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Tottenham z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów śledzi poczynania ligi Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Sam Byram Heung-min Son raz za razem zapewniły wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich i Tottenham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Carrow Road.