Dnia 2022-09-03 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Tottenham oraz Fulham zakończony wynikiem 2-1

Tottenham vs Fulham, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tottenham oraz Fulham wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Tottenham a Fulham.

Gole strzelali: P. Højbjerg 40' 1-0 Richarlison H. Kane 75' 2-0 A. Mitrović 83' 2-1 K. Tete

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 27' Rodrigo Bentancur 69' Richarlison 90'

Żółte kartki Fulham: Kenny Tete 36' Bobby Reid 55' João Palhinha 63' Aleksandar Mitrović 86'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Sporting CP. Kolejno natomiast Fulham z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Newcastle.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Cristian Romero Kenny Tete wielokrotnie gwarantują kapitalnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne faule zakończone czerwoną kartką, wspaniałe asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się, że widowiska nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Tottenham oraz Fulham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.