Mecz Tottenham - Manchester City, wynik 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham i Manchester City wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-05 16:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 22. Zmierzyły się Tottenham i Manchester City.

Gole strzelali: H. Kane 15' 1-0 P. Højbjerg

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 23' Cristian Romero 26' Ivan Perišić 75' Cristian Romero 87'

Żółte kartki Manchester City: Ederson 83' Kyle Walker 90'

Czerwone kartki Tottenham: Cristian Romero 87'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania to Andy Madley, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami AC Milan i West Ham. Kolejno natomiast Manchester City podejmie Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Nottingham Forest.

Mnóstwo fanów śledzi fascynujące poczynania w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Rodrigo Bentancur Ederson wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty i gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania między graczami są zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że zmagania przynudzają. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League. Tottenham i Manchester City jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.