Na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2023-03-11 15:00 miał miejsce mecz Tottenham vs Nottingham Forest zakończony wynikiem 3-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tottenham a Nottingham Forest zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2023-03-11 15:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Tottenham oraz Nottingham Forest.

Gole strzelali: H. Kane 19' 1-0 Pedro Porro H. Kane 35' 2-0 Son Heung-Min 62' 3-0 Richarlison J. Worrall 81' 3-1 Felipe

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 69' Eric Dier 71' Pierre-Emile H?jbjerg 90'

Żółte kartki Nottingham Forest: Renan Lodi 55'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny arbiter meczu to Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Everton oraz Brighton a Nottingham Forest z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Leeds.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Oliver Skipp Renan Lodi bardzo często zapewniły wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki drętwe. To też warto śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Tottenham i Nottingham Forest i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.