West Ham kontra Tottenham, wynik meczu - 1-0

Pierwsza połowa meczu między West Ham i Tottenham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-24 13:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą West Ham oraz Tottenham.

Gole strzelali: M. Antonio 72' 1-0 A. Cresswell

Żółte kartki West Ham: Tomáš Souček 21' Angelo Ogbonna 37'

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 60'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania to Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Genk a Tottenham z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Vitesse.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Tomáš Souček Cristian Romero raz za razem gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki między graczami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nudne. Regularnie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak West Ham i Tottenham z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, London Stadium.