Dnia 2022-01-19 19:30 miało miejsce spotkanie między Leicester oraz Tottenham zakończone wynikiem 2-3

Dnia 2022-01-19 19:30 na stadionie King Power Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Leicester a Tottenham.

Pierwsza część spotkania między Leicester i Tottenham zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: P. Daka 24' 1-0 H. Kane 38' 1-1 H. Winks J. Maddison 76' 2-1 H. Barnes S. Bergwijn 90' 2-2 M. Doherty S. Bergwijn 90' 2-3 H. Kane

Żółte kartki Leicester: Hamza Choudhury 55'

Żółte kartki Tottenham: Davinson Sánchez 59' Steven Bergwijn 90'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu - Jonathan Moss, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Leicester stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz West Ham. Kolejno natomiast Tottenham zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Wolves.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ciekawe starcia, które startują w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Hamza Choudhury Davinson Sánchez raz za razem zapewniły własnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na przechodzące do historii bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące walki między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Leicester i Tottenham z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, King Power Stadium.