Na obiekcie Anfield miał miejsce mecz między Liverpool i Tottenham - wynik 4-2

W niezwykle emocjonującym starciu w ramach 36. kolejki Premier League drużyny Liverpoolu i Tottenhamu zmierzyły się na stadionie Anfield. Mecz pełen zwrotów akcji zakończył się wynikiem 4-2 na korzyść gospodarzy. W pierwszej połowie Liverpool prowadził 2-0, ale ostatecznie to oni sięgnęli po pełną pulę punktów.

Relacja z przebiegu meczu Liverpool - Tottenham

Dzień pełen emocji dla fanów piłki nożnej na Anfield, gdzie miejscowy Liverpool podejmował ekipę Tottenham. Spotkanie zapowiadało się niezwykle interesująco, a kibice nie zawiedli, dopingując swoje drużyny od pierwszej minuty. Sędzią głównym tego starcia był Paul Tierney z Anglii.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie meczu na Anfield! Obie drużyny ruszyły do walki z determinacją, chcąc zdobyć cenne punkty.

16' - GOOOL! Liverpool wychodzi na prowadzenie za sprawą genialnego Mohamada Salaha! Egipski napastnik precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza Tottenham, asystującemu przy tej bramce był C. Gakpo. 1-0 dla Gospodarzy!

44' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gości - Pape Matar Sarr. Tottenham musi uważać, by nie narazić się na kolejne kary.

45' - Bramka! Na sam koniec pierwszej połowy A. Robertson zdobywa gola dla Liverpoolu, powiększając prowadzenie Gospodarzy. Wynik to 2-0!

47' - Kolejna żółta kartka dla Tottenhamu, tym razem Micky van de Ven dostaje upomnienie od arbitra za zbyt zdecydowane wejście.

50' - C. Gakpo z Liverpoolu zaskakuje wszystkich, wbijając trzecią bramkę dla swojej drużyny! Asystę przy tym trafieniu zalicza H. Elliott. 3-0 dla Gospodarzy!

57' - Emerson Royal z Tottenhamu dostaje żółtą kartkę za faul na jednym z piłkarzy Liverpoolu. Goście muszą uważać, by nie stracić kolejnej bramki.

59' - H. Elliott! Młody zawodnik Liverpoolu trafiał do siatki! To już 4-0 dla Gospodarzy, którzy dominują na boisku!

63' - Yves Bissouma z Tottenhamu także dostaje kartkę. Goście mają problem z dyscypliną na boisku.

72' - Richarlison z Tottenham zmniejsza straty dla swojej drużyny, zdobywając pierwszą bramkę dla Gości. Wynik to teraz 4-1.

77' - Tottenham zdobywa kolejną bramkę! Son Heung-Min trafia do siatki, a teraz wynik to 4-2 na korzyść Liverpoolu!

90' - Ostatnia żółta kartka dla Liverpoolu, Trent Alexander-Arnold dostaje upomnienie za faul.

Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4-2 na korzyść Liverpoolu. Emocjonujące starcie, które dostarczyło wielu wrażeń dla kibiców obu drużyn.

Następne mecze dla Liverpoolu to starcia z Aston Villą, Wolves i Burnley, natomiast Tottenham zmierzy się z Manchesterem City, Sheffield Utd. i kolejnym przeciwnikiem. Która drużyna zdoła utrzymać swoją dyspozycję w nadchodzących spotkaniach? Fani piłki nożnej czekają z niecierpliwością na kolejne emocje na angielskich boiskach.