Mecz Newcastle kontra Tottenham zakończony wynikiem 4-0 na obiekcie St. James' Park dnia 2024-04-13 11:30

W ostatnim spotkaniu Premier League drużyna Newcastle rozgromiła rywali z Tottenhamem, zwyciężając 4-0 na własnym boisku w St. James' Park. Mecz odbył się dwa dni temu, 13 kwietnia o godzinie 11:30. Newcastle kontrolowało grę od pierwszych minut, co zaowocowało prowadzeniem 2-0 już na przerwę. W drugiej połowie gospodarze nie zwalniali tempa i pewnie zdominowali rywali, zdobywając kolejne bramki. To była imponująca wygrana dla zespołu z Newcastle, który prezentował wysoką jakość futbolu.

Raport z Meczu: Newcastle vs Tottenham Hotspur

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na stadionie St. James' Park odbyło się zderzenie dwóch drużyn angielskiej Premier League. Gospodarze - Newcastle, stanęli do walki przeciwko ekipie z Londynu - Tottenham Hotspur. Od pierwszego gwizdka sędziego Tim'a Robinsona, atmosfera była niesamowicie elektryzująca, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców do ostatnich sił.

Po zaciętej pierwszej połowie, to Newcastle wyszło na prowadzenie. W 30. minucie meczu, Alexander Isak strzelił pierwszego gola, wykorzystując asystę od Aarona Gordona. Zaledwie 2 minuty później, ten sam duet powtórzył sukces, podnosząc prowadzenie gospodarzy na 2-0. Tottenham próbował odpowiedzieć, lecz defensywa "Srok" była niezwykle skuteczna.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego ciosu ze strony Newcastle. W 51. minucie Alexander Isak pojawił się ponownie, zdobywając swoją drugą bramkę meczu po asyście Bruno Guimarães. Tottenham próbował odrabiać straty, ale defensywa gospodarzy była nie do sforsowania. Sytuację dla gości pogorszyła żółta kartka dla Micky'ego van de Vena w 27. minucie, a potem kolejne kartki dla Bissoumy, Romero oraz Maddisona.

Blask skuteczności Newcastle w tym meczu nie malał. W 87. minucie Fabian Schär ustalił wynik na 4-0, zgasiwszy nadzieje Tottenhamu na jakikolwiek punkt. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Newcastle 4-0 nad Tottenhamem, pozostawiając kibiców z obu stron w szoku.

Po emocjonującym meczu, obie drużyny muszą odbudować swoją formę przed zbliżającymi się spotkaniami. Newcastle zmierzy się kolejno z Crystal Palace, Sheffield United oraz Burnley, podczas gdy Tottenham czekają starcia z Arsenal, Chelsea i Liverpool. Czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji w Premier League!