Na obiekcie Old Trafford miał miejsce mecz pomiędzy Manchester United i Tottenham zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2022-10-19 19:15 na stadionie Old Trafford rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Manchester United i Tottenham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester United a Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Fred 47' 1-0 J. Sancho Bruno Fernandes 69' 2-0

Żółte kartki Manchester United: Casemiro 52'

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu - Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Manchester United zmierzy się już z Sheriff Tiraspol, następne spotkania z drużynami West Ham i Real Sociedad. Kolejno natomiast Tottenham zmierzy się z Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Marseille.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Casemiro często zapewniają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Manchester United i Tottenham i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Old Trafford.