Mecz Tottenham kontra Burnley zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-05-15 11:00 na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham kontra Burnley, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-05-15 11:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Tottenham a Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tottenham i Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: H. Kane 45' 1-0

Żółte kartki Tottenham: Lucas Moura 49' Hugo Lloris 86' Dejan Kulusevski 90'

Żółte kartki Burnley: Connor Roberts 27' Nick Pope 45'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Tottenham stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Newcastle. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach kibice z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Lucas Moura Connor Roberts wielokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Stale obserwujemy bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Tottenham i Burnley i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.