Burnley vs Tottenham, wynik spotkania - 2-5

Burnley vs Tottenham, wynik końcowy 2-5.

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Tottenham zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-5.

W dniu 2023-09-02 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Tottenham.

Gole strzelali: L. Foster 4' 1-0 L. Koleosho Son Heung-Min 16' 1-1 M. Solomon C. Romero 45' 1-2 J. Maddison 54' 1-3 D. Udogie Son Heung-Min 63' 1-4 M. Solomon Son Heung-Min 66' 1-5 Pedro Porro J. Brownhill 90' 2-5 J. Cullen

Żółte kartki Burnley: Jóhann Guðmundsson 43' Josh Brownhill 57' Jordan Beyer 74' Hannes Delcroix 90'

Żółte kartki Tottenham: Pape Matar Sarr 28' Dejan Kulusevski 41' Pierre-Emile Højbjerg 81'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania to England Darren, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Burnley stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Manchester United i Salford City a Tottenham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Liverpool.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Jóhann Guðmundsson Pape Matar Sarr często zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, wyśmienite gole oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki między graczami bywają zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że widowiska męczą. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley i Tottenham z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Turf Moor.