Mecz Tottenham kontra Brentford zakończony wynikiem 2-0

Tottenham kontra Brentford 2-0. Dnia 2021-12-02 19:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Tottenham a Brentford.

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham a Brentford wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Sergi Canós 12' 1-0 Son Heung-Min 65' 2-0 Reguilón

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter meczu - Jonathan Moss, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester natomiast Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Southampton.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak wielokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych emocji. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Tottenham oraz Brentford z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.