Na obiekcie Turf Moor dnia 2022-02-23 19:30 miał miejsce mecz Burnley - Tottenham - 1-0

W dniu 2022-02-23 19:30 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13 pomiędzy Burnley a Tottenham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley i Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: B. Mee 71' 1-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu - Graham Scott, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Burnley stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford. Kolejno natomiast Tottenham z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Manchester United.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani śledzą starcia ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak stale sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są nader zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nużące. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Burnley i Tottenham jak ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Turf Moor.