Spotkanie Tottenham - Brighton, wynik końcowy 2-1

W dniu 2023-04-08 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Tottenham a Brighton.

Pierwsza połowa meczu między Tottenham oraz Brighton zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: Son Heung-Min 10' 1-0 I. Perišić L. Dunk 34' 1-1 S. March H. Kane 79' 2-1 P. Højbjerg

Żółte kartki Tottenham: Ivan Perišić 67' Pierre-Emile Højbjerg 87' Cristian Romero 90'

Żółte kartki Brighton: Pascal Groß 64'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester United. Kolejno natomiast Brighton z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Manchester United.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Ivan Perišić Pascal Groß wielokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przepiękne bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między graczami są nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Tottenham oraz Brighton i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.