Mecz między Leeds i Tottenham dnia 2023-05-28 15:30 - końcowy wynik 1-4

 

Pierwsza część spotkania między Leeds i Tottenham zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2023-05-28 15:30 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Leeds i Tottenham.

Gole strzelali: H. Kane 2' 0-1 Son Heung-Min Pedro Porro 47' 0-2 J. Harrison 67' 1-2 G. Rutter H. Kane 69' 1-3 Pedro Porro Lucas Moura 90' 1-4 P. Sarr

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 9' Maximilian Wöber 14' Liam Cooper 56'

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania to A. Taylor. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Tottenham z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Pascal Struijk nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Wielokrotnie obserwujemy widowiskowe bramki oraz asysty, ostre faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Leeds i Tottenham oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Elland Road.