Mecz Southampton - Tottenham zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-12-28 15:00 na obiekcie St. Mary's Stadium

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Southampton i Tottenham wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-12-28 15:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Southampton a Tottenham.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 25' 1-0 H. Kane 41' 1-1

Żółte kartki Southampton: Kyle Walker-Peters 13' Mohammed Salisu 27' Mohammed Salisu 39' Adam Armstrong 51'

Żółte kartki Tottenham: Sergio Reguilón 45' Harry Winks 69'

Czerwone kartki Southampton: Mohammed Salisu 39'

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Southampton stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Wolves. Kolejno natomiast Tottenham z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Morecambe oraz Chelsea.

Wielu fanów futbolu z dużym zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Kyle Walker-Peters Sergio Reguilón wielokrotnie zaserwowały swoim stałym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące walki pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania nas męczą. Obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Southampton i Tottenham i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.