Mecz Arsenal kontra Tottenham, wynik 2-2

Arsenal kontra Tottenham, wynik końcowy 2-2. W dniu 2023-09-24 13:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Arsenal a Tottenham.

Pierwsza połowa meczu między Arsenal a Tottenham zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: C. Romero 26' 1-0 Son Heung-Min 42' 1-1 J. Maddison B. Saka 54' 2-1 Son Heung-Min 55' 2-2 J. Maddison

Żółte kartki Arsenal: Martin Ødegaard 15' Kai Havertz 57' Edward Nketiah 67'

Żółte kartki Tottenham: Destiny Udogie 15' Yves Bissouma 45' Pape Matar Sarr 45' Cristian Romero 75'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Arsenal zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Lens natomiast Tottenham zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Fulham.

Oddani kibice futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Martin Ødegaard Destiny Udogie nieustannie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Cieszące oko walki między drużynami okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, wyśmienite asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Arsenal i Tottenham oraz ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Emirates Stadium.