Back to Top

Tottenham Hotspur FC - mecze, informacje i wydarzenia

Mecz Fulham - Tottenham wynik 3-0

Mecz Fulham kontra Tottenham dnia 2024-03-16 17:30 - 3-0

W minioną środę na stadionie Craven Cottage w ramach 29. kolejki angielskiej Premier League doszło do starcia pomiędzy drużynami Fulham i Tottenham. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili już 1-0 na przerwę. Wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 16 marca o godzinie 17:30. To emocjonujące starcie pozostawiło wiele do analizy i komentarzy.

Aston Villa - Tottenham, wynik 0-4

Spotkanie Aston Villa kontra Tottenham na obiekcie Villa Park dnia 2024-03-10 13:00 - wynik 0-4

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villa i Tottenham na stadionie Villa Park zakończył się imponującym zwycięstwem gości z wynikiem 4-0. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, to w drugiej części spotkania Tottenham okazał się zdecydowanie skuteczniejszy, zdobywając cztery bramki i zapewniając sobie triumf w 28. kolejce Premier League.

Mecz Tottenham kontra Crystal Palace wynik spotkania 3-1

Tottenham - Crystal Palace, wynik meczu: 3-1

W miniony weekend na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się pojedynek w ramach 27. kolejki Premier League pomiędzy gospodarzami z Tottenham a drużyną Crystal Palace. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Tottenham 3:1, pomimo remisowego wyniku 0:0 na przerwę. Mecz miał miejsce wczoraj, 2 marca o godzinie 15:00 czasu lokalnego.

Mecz Tottenham - Wolves wynik spotkania 1-2

Dnia 2024-02-17 15:00 na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium odbyło się spotkanie Tottenham kontra Wolves - wynik końcowy 1-2

W meczu pełnym emocji pomiędzy Tottenhamem a Wolves padł wynik 1-2 na korzyść gości. Spotkanie, które odbyło się dnia 17 lutego o godzinie 15:00 na Tottenham Hotspur Stadium, przyniosło wiele niespodzianek i dynamicznych akcji. Gracze obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom futbolu, jednak to ekipa Wolves wywiozła trzy punkty po skutecznej grze w drugiej połowie, mimo że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 0-1.

Mecz Tottenham vs Brighton, wynik 2-1

Dnia 2024-02-10 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbyło się spotkanie Tottenham vs Brighton - 2-1

W ostatnim spotkaniu Premier League drużyna Tottenhamu podejmowała u siebie zespół Brighton. Mecz, który odbył się dnia 10 lutego o godzinie 15:00 na Tottenham Hotspur Stadium, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Pomimo prowadzenia jedenastki gości 1-0 na przerwę, ostatecznie to Tottenham wywalczył pełną pulę punktów.

Everton - Tottenham, wynik 2-2

Na stadionie Goodison Park odbyło się spotkanie między Everton oraz Tottenham - wynik końcowy 2-2

Witajcie kibice piłki nożnej! Dzisiaj przygotowaliśmy dla was relację z emocjonującego meczu pomiędzy drużynami Everton i Tottenham, który odbył się 3 lutego 2024 roku o godzinie 12:30 na stadionie Goodison Park. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę był korzystny dla Tottenhamu, który prowadził 2-1. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami tego wyjątkowego starcia.

Mecz Tottenham - Brentford, wynik końcowy 3-2

Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2024-01-31 19:30 miał miejsce mecz między Tottenham i Brentford zakończony wynikiem 3-2

W ostatnim meczu ligowym pomiędzy Tottenhamem a Brentford, doszło do emocjonującej rywalizacji na boisku. Mecz odbył się 31 stycznia o godzinie 19:30 na Tottenham Hotspur Stadium. Po dynamicznych 90 minutach gry, Tottenham zdołał pokonać rywala 3-2, odwracając wynik z przerwy, który wskazywał na prowadzenie Brentford 1-0. To starcie z 22. kolejki Premier League przyniosło wiele emocji i niezwykłych momentów, które na pewno zostaną zapamiętane przez kibiców obu drużyn.

Mecz Brighton - Tottenham 4-2

Na obiekcie The American Express Community Stadium odbył się mecz między Brighton i Tottenham zakończony wynikiem 4-2

W meczu 19. kolejki Premier League drużyna Brighton podejmowała ekipę Tottenhamu na własnym boisku, w The American Express Community Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść gospodarzy, pomimo tego że po pierwszej połowie prowadzenie miała drużyna Brighton 2-0. Mecz odbył się 28 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Tottenham - Bournemouth 3-1

Spotkanie Tottenham kontra Bournemouth, wynik końcowy 3-1

Dziś na Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Tottenham i Bournemouth. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg gry od pierwszego gwizdka sędziego. Premier League zapewniła kibicom niezapomniane widowisko w 20. kolejce rozgrywek, które dostarczyło wiele emocji zarówno na boisku, jak i trybunach.

Mecz Nottingham Forest kontra Tottenham wynik spotkania 0-2

Mecz Nottingham Forest - Tottenham zakończony wynikiem 0-2 dnia 2023-12-15 20:00 na stadionie The City Ground

W meczu 17. kolejki Premier League drużyna Nottingham Forest podejmowała na własnym stadionie ekipę Tottenhamu. Ostatecznie to goście z Londynu triumfowali 2:0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając swoją przewagę po przerwie. Mecz odbył się 15 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na The City Ground.

Manchester City vs Tottenham, wynik końcowy 3-3

Spotkanie Manchester City - Tottenham na stadionie Etihad Stadium dnia 2023-12-03 16:30 - końcowy wynik 3-3

W najbardziej oczekiwanym meczu kolejki 14 Premier League drużyny Manchester City i Tottenham zagrały ze sobą na Etihad Stadium. Po emocjonującym widowisku zakończonym wynikiem 3-3, kibice mogli być świadkami prawdziwej piłkarskiej uczty.

Mecz Tottenham - Aston Villa 1-2

Tottenham vs Aston Villa, wynik spotkania: 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Tottenhamem a Aston Villą dostarczył kibicom pełnej emocji rywalizacji. Spotkanie, które odbyło się na Tottenham Hotspur Stadium, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę. Mecz ten na pewno długo będzie komentowany przez fanów piłki nożnej.

Tottenham - Chelsea zakończony wynikiem 1-4

Mecz Tottenham vs Chelsea zakończony wynikiem 1-4

W jednym z najważniejszych meczów kolejki 11 Premier League doszło do starcia pomiędzy drużynami Tottenhamu i Chelsea. Spotkanie odbyło się na terenie Tottenham Hotspur Stadium, gdzie obie drużyny wielce potrzebowały zdobycia punktów. Mecz zakończył się przewagą Chelsea, które triumfowało nad rywalami wynikiem 4:1. Mimo wyrównanego wyniku na przerwę (1:1), goście potrafili zdominować drugą połowę, zdobywając kolejne trzy bramki. Wynik ten daje im pewne miejsce w czołówce tabeli, natomiast Tottenham musi zebrać się po porażce i szukać sposobu na poprawę formy.